На українському курорті знайшли небезпечну інфекцію: подробиці

На українському курорті знайшли небезпечну інфекцію: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На території популярних курортів в Кирилівці і в Бердянську виявили сильну кишкову інфекцію. Вже зафіксовано 275 випадків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Міністерство охорони здоров’я в Запорізькій області.

За даними лабораторного центру, основною причиною зараження стало вживання неякісної м’ясної, молочної продукції, а також фруктів і овочів. Кілька людей заразилися кишковою інфекцією через те, що наковталися води під час купання.

Повідомляють, що з 20 по 26 липня кількість звернень, причиною яких стала гостра кишкова інфекція, перевищила попередній показник на 27%.

За 6 днів зафіксовано 275 випадків.

За інформацією відомства, 24,2% заразилися після вживання неякісної м’ясної продукції, 20% – через вживання молочної продукції. 17-% прийшли зі скаргою, після вживання фруктів і овочів.

Також у 17 чоловік причиною сильної кишкової інфекцією, стало купання на території популярних морських курортів: в Кирилівці (2 людини) і Бердянську (14 людей). Повідомляють, що одна людина заразилася після купання в Дніпрі.

Інфекція може легко потрапити в організм людини через слизову або ротову порожнину. Надзвичайно небезпечною вона є для дітей, особливо для немовлят.

Нагадаємо, що узбережжя курортів Азовського моря атакували медузи. За версією вчених, навала нових мешканців пов’язана з підвищенням солоності моря. Через те, що цей процес перманентний, є ризик, що медузи стануть постійними жителями узбережжя.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що вчені здивували дослідженням, яке доводить, що грудне молоко може лікувати рак.

Джерело: Народна Правда