Погодився із задоволенням: Лукашенко запросив Зеленського у гості

Сам Лукашенко відвідає Україну у жовтні

Погодився із задоволенням: Лукашенко запросив Зеленського у гості
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив свого українського колегу Володимира Зеленського у гості “у будь-який час і в будь-якому форматі”, глава України “це запрошення із задоволенням прийняв”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт президента Білорусі.

Loading...

У середу, 31 липня, між президентами двох країн відбулася телефонна розмова, під час якої Лукашенко побажав Зеленському успіхів у формуванні органів влади і в цілому в подальшій роботі.

“Володимир Зеленський ще раз підтвердив запрошення, раніше надіслане на адресу глави білоруської держави, відвідати Україну в рамках II Форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться в жовтні цього року в Житомирі. Олександр Лукашенко запрошення прийняв, зазначивши, що як ініціатор і співавтор даного заходу бачить його високу ефективність і користь для економік обох країн”, – йдеться у повідомленні.

Також Зеленський розповів главі Білорусі про ситуацію на Донбасі та подякував йому за організацію ефективного переговорного майданчика і в цілому за ту роль, яку відіграє Білорусь в справі врегулювання конфлікту.

Крім того президенти обговорили питання економічної взаємодії і торгівлі, зокрема розвиток співпраці в сфері промисловості, сільського господарства. Ще однією окремою темою розмови стала взаємодія і забезпечення національної безпеки обох країн в енергетичній сфері.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко ще раз підтвердив свою відданість Кремлю. Він відповів главі МЗС Латвії Едгару Рінкевичу, який у свою чергу заявив, що Ригу хвилює поглиблення інтеграції Мінська і Москви.

Олександр Лукашенко у відповідь заявив, що “Росія – це наші люди”, що Білорусь не буде псувати відносини з країною, яка підставляє плече. При цьому хитро додав, що не має наміру розривати відносини із Заходом.

Нагадаємо також, у Кремлі висунули ультиматум президентові Білорусі Олександру Лукашенку щодо питання про об’єднання з Росією. Як передбачається, в майбутній союзній державі Володимир Путін стане главою, а Лукашенко очолить Раду безпеки. Якщо ж президент Білорусі відмовиться від запропонованого варіанту, то запустить процедуру передачі влади наступнику — своєму сину Віктору.

Джерело: Народна Правда
загрузка...