СБУ викрила екс-службовця, який шпигував на користь РФ

Зрадник зливав російським силовикам інформацію про ситуацію в Запоріжжі

СБУ викрила екс-службовця, який шпигував на користь РФ
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Співробітники контррозвідки СБУ в Запоріжжі викрили колишнього працівника МВС України на розвідувальній діяльності за завданням ФСБ РФ, метою якої було завдання шкоди державній безпеці нашої країни.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.

Оперативники української спецслужби встановили, що мешканця Запоріжжя, колишнього працівника органів внутрішніх справ України, завербували співробітники ФСБ РФ під час його перебування на тимчасово окупованій території АР Крим.

СБУ викрила екс-службовця, який шпигував на користь РФ

За завданням «куратора» агент через особисті зв’язки збирав розвідувальну інформацію про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію на Запоріжжі. Отриману інформацію він передавав представнику іноземної спецслужби при виїзді до тимчасово окупованої території АР Крим під приводом нібито вирішення сімейних питань.

Служба безпеки України продовжує слідчо-оперативні дії щодо документування злочину.

Нагадаємо, раніше СБУ викрила агента ФСБ, який шпигував в Україні. Звичайний житель Кременчука і колишній офіцер української міліції виявився російським шпигуном, який паралельно намагався влаштуватися і в ізраїльську розвідку “Моссад”.

Також раніше стало відомо, що колишній співробітник прокуратури «ДНР» Сергій Лук’яненко став подвійним агентом СБУ. Екс-співробітник «прокуратури ДНР» вирішив скористатися програмою співпраці з СБУ і перейшов на бік України.

Додамо, що правоохоронці викрили колишнього працівника МВС України на розвідувально-підривній діяльності за завданням ФСБ Російської Федерації. Мешканець Полтавщини, колишній працівник органів МВС України, був завербований у 2014 році на матеріальній основі на території тимчасово анексованого Криму. У вербуванні брали участь співробітники УФСБ РФ у РК та м. Севастополь, які є колишніми військовослужбовцями СБУ  – М. Путінцев та К.Сімагін, які зрадили військовій присязі та перейшли на бік ворога.

Джерело: Народна Правда