Стало відомо, скільки партія Порошенка витратила на провальну виборчу кампанію

Партія Порошенка витратила на провальну виборчу кампанію майже 100 млн грн

Стало відомо, скільки партія Порошенка витратила на провальну виборчу кампанію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Партія Петра Порошенка Європейська солідарність, за офіційними даними, витратила на виборчу кампанію до Верховної Ради 99,5 мільйона гривень.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Чесно, із посиланням на остаточний фінансовий звіт партії, який був розміщений на сайті ЦВК.

Зазначається, що всі кошти до виборчого фонду надійшли від партії Європейська солідарність. Внесків від фізичних або юридичних осіб не було.

Найбільша частина грошей партії пішла на телерекламу — 64,14 мільйона гривень. Максимальні суми отримали телеканали ТРК Україна і 1+1 — понад 14 млн кожен.

Європейська солідарність спрямувала 6,6 мільйона гривень на рекламу в інтернеті. З них понад 4 мільйони отримав ФОП Горбань Богдан Юрійович, зареєстрований в Києві. Людина з ідентичним ім’ям в квітні 2019 року претендувала на посаду заступника керівника Управління зовнішніх комунікацій НАБУ.

В організації вважають, що головна сторінка партії Європейська солідарність в Facebook в період з червня по липень витратила на рекламу 180 тисяч доларів, тобто 5,4 мільйона гривень.

Рекламу було оплачено також зі сторінки «Петро Порошенко». З 1 червня по 19 липня сукупні витрати в Facebook на сторінку Петра Порошенка і його партії склали 205 тисяч доларів.

Крім того витрати на рекламу здійснювалися з регіональних сторінок Європейської солідарності.

У звіті партії є інформація і про витрати на організацію концертів, оренду приміщень для проведення зустрічей. Це будинки культури, лікарні, університети та Хмельницька торгово-промислова палата.

А тим часом колишній президент України Петро Порошенко залишив територію України – він разом із родиною поїхав на відпочинок за кордон. Джерела, наближені до прикордонної служби, повідомили, що екс-президент полетів до Туреччини.

Нагадаємо також, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував нещодавнє інтерв’ю Петра Порошенка. Він пояснив, чому не пішов на вибори разом з екс-президентом. На думку прем’єра, Порошенко не зробив висновків з того, що відбувалося навколо нього останнім часом.

Джерело: Народна Правда