Сущенка можуть звільнити: неймовірні подробиці

Московський міський суд засудив Сущенка на 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму

Сущенка можуть звільнити: неймовірні подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Адвокат Марк Фейгін вважає, що його клієнта українського журналіста Романа Сущенка, який знаходиться в колонії №11 в Кіровській області (с. Утробіна, Росія) можуть звільнити в ході обміну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив “Укрінформ“.

Loading...

За його словами, в Україні напередодні парламентських виборів “відбувалися різні події, які вселяють певний оптимізм”:

“Ймовірно, як варіант передбачається передача Сущенка Україні для відбування покарання. І ймовірно – обмін”. Марк Фейгін також додав, що “потрібно, щоб українська сторона проявила активність у цьому питанні, оскільки перспектива, хай поки що досить примарна, але є”.

Адвокат зазначив, що журналіст Роман Сущенко знаходиться в камері колонії один. Адміністрація російської колонії планує з 5 серпня продовжити його перебування в безпечному місці на три місяці.

Як відомо, Романа Сущенка з порушенням міжнародних норм затримали 30 вересня 2016 року в Москві. У російську столицю він приїхав з Парижа (Сущенко кореспондент Укрінформу у Франції) з приватним візитом. У Москві його звинуватили в шпигунстві.

Московський міський суд засудив Сущенка на 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму. Зараз Сущенко знаходиться в колонії №11 в Кіровській області, у безпечному місці. Адміністрація колонії хоче уникнути конфліктів з іншими ув’язненими.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що найближчим часом активізується процес обміну українця на заарештованого за звинуваченням у державній зраді екс-головного редактора пропагандистського видання «РИА-Новости Украина» Кирила Вишинського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...