Трамп назвав головного суперника на майбутніх виборах президента США

Трамп назвав головного суперника на майбутніх виборах президента США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп вважає, що його суперником від демократів на майбутніх виборах в 2020 році стане колишній віце-президент Джо Байден.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Напередодні дебатів учасників президентських перегонів від демократів, чинний президент США Трамп припустив, що його основним суперником на виборах у наступному році стане “сонний Джо Байден”.

“Зараз мені здається, що це буде “сонний Джо”. Мені здається, він перевалится через межу”, – повідомив у Білого дому журналістам Трамп.

Він також додав, що знає як інших кандидатів, так і свого можливого суперника.

“Але те, що я думаю, нічого особливого не означає… Мені здається, це буде “сонний Джо”, – резюмував Дональд Трамп.

Президент розповів про свій намір подивитися другий раунд дебатів кандидатів-демократів, який пройде цього тижня.

Раніше Дональд Трамп висловлював упевненість у тому, що йому вдасться і вдруге перемогти на виборах президента США. Судячи за минулими заявами Трампа, він вважає, що головний його конкурент є “нікчемою з Демократичної партії” і “розумово відсталим”.

Нагадаємо, що раніше, під час зустрічі з Путіним, Трамп пожартував з приводу втручання Росії у вибори.

В ході зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в рамках саміту G20, президент США Дональд Трамп напівжартома попросив голову Кремля не втручатися у вибори в Штатах.

«Містер президент, ви скажете Росії, щоб вона не втручалася у вибори президента США у 2020 році?», — запитала дівчина. «Так, звичайно. Не втручайтеся у вибори, будь ласка» — відповів Трамп, повертаючись обличчям до президента Росії.

У відповідь Путін натягнуто посміхнувся.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповіла, чому президент США Дональд Трамп часто використовує для своїх заяв майданчик популярної соцмережі “Twitter”.

Джерело: Народна Правда