Тропічна злива накрила Запоріжжя: все потрапило на відео

Негода вирувала в Осипенківському мікрорайоні

Тропічна злива накрила Запоріжжя: все потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У вівторок, 30 липня, у деяких районах Запоріжжя пройшла справжня тропічна злива, яку подекуди супроводжував  ще й потужний град.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це очевидці розгулу стихії повідомили у соцмережах.

Потужна злива накрила здебільшого правобережну частину Запоріжжя, зокрема,  Осипенківський мікрорайон. За свідченнями місцевих жителів, там дощ, якого вже давного не було, йшов  буквально стіною. Однак в інших районах міста не випало ані краплини дощу.

Нагадаємо, у середу, 31 липня, очікується переважно спекотна і дощова погода. Синоптики також попереджають про небезпеку, яку несуть “високі” градуси.  Відповідно до прогнозу погоди в Україні  від Українського гідрометеорологічного центру, опадів не буде тільки у таких містах: Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Чернігів та Суми.

Нагадаємо також, головні метеорологічні сервіси України повідомили, якою буде погода у Києві на стику липня і серпня. Синоптики одностайні у думці, що теплий і дощовий липень плавно перейде в більш прохолодний і такий же  дощовий серпень.

Відомий синоптик Наталка Діденко повідомляла, що липень завершується поширенням холодного повітря – 31 липня температура повітря на півночі і північному сході — в Чернігівській, Харківській, а також північних районах Київської області складе всього 18-22 градуси. Одночасно з цим на півдні України утримається спека: 27-32 градуси. Вона також зазначала, що 1 серпня температура повітря опуститься до холодних 18-20 градусів, потім погода вирівняється, буде десь в межах 22-26 градусів.

Джерело: Народна Правда