У Зеленського задумали продати державні банки

В ОПУ розповіли, як планують реформувати банківську систему

У Зеленського задумали продати державні банки
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Заступник керівника Офісу президента України з економічних питань Олексій Гончарук вважає за необхідне в першу чергу приватизувати державні банки.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він сказав в інтерв’ю агентству Bloomberg, опублікованому у вівторок, 30 липня.

За словами Гончарука, такий крок буде сприяти приходу на ринок країни найбільших зарубіжних кредитних організацій.

“Банки повинні бути продані в першу чергу. Я б хотів, щоб в Україну прийшли десять великих системних банків”, – сказав він.

Він також повідомив про розуміння президентом необхідності надати Нацбанку України можливість проводити незалежну грошово-кредитну політику.

“Коли ми продемонструємо зміни в підході до приватизації, продажу сільськогосподарських земель, коли ми залучимо кілька великих компаній до видобутку природних ресурсів, всі ці приклади дадуть чіткий сигнал, що правила змінилися”, – підкреслив заступник керівника Офісу президента.

Нагадаємо, в новому українському уряді планується створення  нового міністерства – з гуманітарної політики. Базу нового міністерства складуть міністерство культури, молоді і спорту, а також міністерство інформаційної політики.

Додамо, що днями представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус повідомив, хто зі старих міністрів може залишитися на посаді у новому уряді – йдеться про міністра фінансів Оксану Маркарову.

До слова, засновник  однієї з найстаріших приватних клінік Києва “Борис” Михайло Радуцький став позаштатним радником президента України. Відповідний указ президента розміщено на сайті глави держави.

Джерело: Народна Правда
загрузка...