Україну атакують магнітні бурі у серпні: як захистити себе

Два метеоудари очікуються 5 і 6 серпня, але вони не досягнуть рівня магнітної бурі

Україну атакують магнітні бурі у серпні: як захистити себе
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Після потужних магнітних бур, які обрушилися на землян в липні, в серпні сильних магнітних бур не очікується. При цьому, на початку серпня можливо обурення магнітної сфери.

За прогнозами Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, два метеоудари очікуються 5 і 6 серпня, але вони не досягнуть рівня магнітної бурі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Незначні магнітні коливання можливі 7, 11, 12, 13 і 24 серпня.

Щоб відчувати себе комфортно під час змін в магнітній сфері, медики радять робити зарядку, приймати контрастний душ і уникати великих фізичних навантажень. Треба намагатися якомога менше перебувати під сонячними променями. Люди з хронічними захворюваннями повинні не забувати регулярно приймати призначені лікарем медикаменти.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, магнітні бурі впливають на самопочуття більшості жителів Землі (близько 60%). Найбільша ймовірність впливу стосується людей, які мають проблеми з серцем або судинами. Тому в такі періоди зростає загроза інфарктів, серцевих нападів і тромбозу. Також підвищується небезпека високого артеріального тиску і психічних розладів. Крім цього, магнітні бурі можуть викликати сильні головні болі, безсоння і запаморочення. Можливі і гормональні скачки.

Щоб уникнути негативних наслідків впливу магнітних бур, треба мати при собі необхідний набір препаратів для людей з серцево-судинними захворюваннями. Також експерти радять провести день бурі у спокійному режимі, уникаючи стресів і серйозних навантажень на тіло і мозок.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що лікарі радять у серпні підготувати свій організм до зимово-весняного авітамінозу та робочих буднів, наситити його вітамінами, розвантажити себе подорожами і набратися позитивних емоцій.

Крім того, раніше астрономи попереджали про потужних магнітних бурях в серпні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...