В Україні знімуть свою версію серіалу “Чорнобиль”: перші подробиці

Картину збираються висунути на Оскар і покажуть на Каннському кінофестивалі

В Україні знімуть свою версію серіалу “Чорнобиль”: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий український режисер Мирослав Слабошпицький, який прославився відомим фільмом “Плем’я”, взявся за зйомки стрічки про Чорнобиль під назвою The Anthropocene. Презентація проекту відбулася 27 липня 2019 року у Києві.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Знай”.

Творці відзначають, що фільм про Чорнобиль буде представляти “епічний екологічний трилер, “космічну одіссею” двох дозиметристів в зоні відчуження”.

За словами Слабошпицького, The Anthropocene може стати найдорожчим фільмом в історії українського кіно.

Стрічку про чорнобильську трагедію збираються висунути на “Оскар” у категорії “найкращий закордонний фільм”. Крім того, картину покажуть на Каннському кінофестивалі.

Нагадаємо, 16 липня в США оголосили номінантів на найпрестижнішу телевізійну премію в світі – Еммі. Церемонія нагородження Еммі-2019 відбудеться в 71-й раз 22 вересня в Лос-Анджелесі. Серіал «Чорнобиль» отримав 19 номінацій на премію Еммі-2019.

Раніше шоураннер серіалу «Чорнобиль» Крейг Мейзін виклав у відкритий доступ сценарій легендарної драми. Сам Крейг Мейзін в інтерв’ю українській службі Голос Америки підкреслював, що зняв цей серіал в пам’ять про тих, хто пожертвував собою.

Останній генсек ЦК КПРС і перший президент СРСР Михайло Горбачов висловив власну думку щодо серіалу «Чорнобиль» від НВО і спростував деякі моменти, показані в серіалі як документальні.

До слова,   один з ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції звів рахунки з життям після перегляду серіалу «Чорнобиль» від НВО.

Джерело: Народна Правда