Вбивство відомого блогера у Москві: опубліковано відео затримання злочинця

Тіло 24-річної дівчини знайшли 27 липня, її труп, засунутий в чемодан, знайшов орендар квартири

Вбивство відомого блогера у Москві: опубліковано відео затримання злочинця
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Підозрюваного у вбивстві 24-річної дівчини-блогера Катерини в Раменках (Москва, Росія) допитали і відправили в ізолятор тимчасового утримання. У мережі опублікували перше відео із затриманим.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ролик опублікований на YouTube каналі “360”.

На кадрах видно, що чоловіка, який, як передбачається, по-звірячому вбив Катерину Семочкіну, дівчину-блогера з Instagram (аккаунт був відкритий а ім’я Кеті, дівчина мала 80 тисяч фоловерів), виводять з рушником на голові, щоб не було видно його обличчя.

Вбивство відомого блогера у Москві: опубліковано відео затримання злочинця

Як відомо, тіло мертвої 24-річної дівчини 27 липня виявив власник квартири на вулиці Пир’єва в Москві. Рідня молодої дівчини довго не могла зв’язатися з убитою і попросила господаря квартири подивитися, чи все в порядку.

В результаті власник квартири, де проживала відомий блогер, знайшов її труп. Тіло запхали у валізу. У нещасної було перерізане горло, а на тілі були зафіксовані колото-різані рани в області грудної клітини. Відомо, що вбита вчилася в медичному вузі.

Після того, як знайшли тіла в поліції допитали хлопця загиблої дівчини. За його словами, вони бачилися напередодні ввечері. Жодних сварок між ними не було. За підозрою у вбивстві був затриманий чоловік 1986 року народження, який проживає в будинку на вулиці Соснової в Котельниках.

Нагадаємо, батько загиблої дівчини Катерини Гандзюк Віктор Михайлович розповів про останні дні життя дівчини. Як відомо, 31 липня 2018 року біля будинку на неї вилили літр сірчаної кислоти, через три місяці вона померла.

Джерело: Народна Правда