День Незалежності: ветерани АТО і ООС проведуть власний парад на свято

У народному параді не братимуть участі жодні політичні сили

День Незалежності: ветерани АТО і ООС проведуть власний парад на свято
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Офіс президента України дозволив ветеранам організувати парад власними силами.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова громадського активіста Андрія Медведько, на День Незалежності у столиці по Хрещатику пройде два марші – Гідності і Захисників.

«Говорили з Кирилом Тимошенком, на зустрічі були присутні силовики, міністри — Євген Нищук [міністр культури України], міністр молоді і спорту [Ігор Жданов], Ірина Фріз [міністр у справах ветеранів]. Ми домовились, що ми наші марші розводимо в часі, але не в місці. Ми пройдемо Хрещатиком, і вони Хрещатиком», — розповів громадський активіст, доброволець і член організаційного комітету параду до Дня Незалежності «Марш захисників» Медведько.

Він зауважив, що вважає прогресом вже те, що влада пішла назустріч і сторони порозумілися й погодили той факт, що ветерани АТО та ООС проведуть народний марш.

«Результат влаштував обидві сторони. Буде два марші: 1. Офіційний — Марш Гідності, його проводить влада. 2. Народний — Марш захисників, його проводять ветеранські спілки, волонтери та сімʼї загиблих. Домовлено про спільну координацію, щоб не заважати одне одному», — зазначив активіст.

День Незалежності: ветерани АТО і ООС проведуть власний парад на свято

Також Андрій Медведько додав, що президент Володимир Зеленський не буде присутнім на Марші захисників, і нагадав, що в народному параді не братимуть участі жодні політичні сили.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що глава Офісу президента України Андрій Богдан повідомив, що в цьому році замість параду на День Незалежності в Києві пройде Хода гідності.

 

Джерело: Народна Правда