“Прокладка” між Україною та Росією: Ізраїль пропонує свої послуги у важких переговорах

Прем'єр-міністр Ізраїлю в бесіді з блогерами і журналістами пообіцяв розглянути можливість виступити посередником між Україною і Росією

”Прокладка” між Україною та Росією: Ізраїль пропонує свої послуги у важких переговорах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху готовий ще раз розглянути можливість стати посередником між Україною та Росією.

Про це він розповів 30 липня на зустрічі з блогерами – вихідцями з колишнього СРСР, повідомляє сайт Українсько-Єврейська зустріч, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Досі я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але раз ти просиш, я перевірю цю опцію ще раз”, – відповів він на запитання журналіста Шимона Бримана про те, чи готовий він стати посередником.

Нетаньяху пояснив, чому не поспішає брати на себе таку роль: він не впевнений, що достатньо знає проблеми України та Росії, і не хоче викликати невиправдані очікування, які можуть виникнути у обох сторін, якщо він увійде в процес переговорів.

Сайт повідомляє, що Нетаньяху планує свій перший за 20 років візит в Київ на 18-19 серпня цього року, і зазначає, що прем’єр-міністр Ізраїлю може стати першим міжнародним лідером, який зустрінеться в Києві з президентом Володимиром Зеленським після його вступу на посаду.

Зазначимо, що ядерна програма Ірану, яка передбачає скорочення зобов’язань Тегерана в рамках спільного всеосяжного плану дій (СВПД) і підвищення рівня збагачення урану, викликає занепокоєння в Ізраїлі.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що Іран – це вірний союзник Російської Федерації і Москва ручається що Тегеран нібито не має жодного стосунку до фінансування тероризму по всьому світу, тому Ізраїль не повинен сприймати його як загрозу.

Нагадаємо також, у ніч на 2 червня ізраїльська армія зі сторони підконтрольних Голанських висот завдала удару по східних передмістях сирійського міста Кунейтра. У результаті ракетного удару загинули щонайменше троє сирійців, семеро отримали поранення.

Джерело: Народна Правда