Росія розгорнула масштабні навчання під носом у НАТО

Навчання "Океанський щит" проводяться вдруге

Росія розгорнула масштабні навчання під носом у НАТО
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Близько 70 кораблів, бойових катерів і суден забезпечення беруть участь в оперативних навчаннях «Океанський щит — 2019», які розпочалися сьогодні в Балтійському морі.

Як повідомляє прес-служба Міноборони РФ, основне завдання – перевірка готовності російського ВМФ до захисту національних інтересів, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Повідомляється, що навчання триватимуть з 1 по 9 серпня 2019 року під керівництвом головнокомандувача ВМФ РФ адмірала Миколи Євменова в акваторії Балтійського моря.

В ході навчань пройде відпрацювання питань застосування межфлотской угруповання ВМФ. Крім того, планується перевірити готовність сил ВМФ до захисту національних інтересів Росії і відпрацювати навички з управління силами флоту.

Як заявили в Міноборони РФ, всього в маневрах задіють 49 бойових кораблів і катерів, 20 суден забезпечення, 58 літальних апаратів Військово-морського флоту і Повітряно-космічних сил, 10634 людини особового складу Збройних сил РФ.

Також наголошується, що навчання “Океанський щит” проводяться вдруге. У минулому році їх провели в Середземному морі з 1 по 8 вересня. Тоді пивлекались 26 кораблів, два підводні човни, 34 літальних апарата ВМФ і ВКС РФ.

Нагадаємо, в Росії помітили велике скупчення російської військової техніки в Ростовській області поблизу кордону з Україною, звідки її легко перевезти в окуповані райони Донбасу і Луганщини. Черговий ешелон з гарматами і бронетехнікою фіксували користувачі соціальних мереж та місцеві ЗМІ з середини червня до середини липня. Відповідні кадри опублікувала одна з користувачок соцмережі Instagram з геометки «Ростовська область». «Чого тільки не побачиш изокна поїзда», — підписала вона знімок.

Також, в мережі з’явилися кадри великого скупчення російської техніки біля кордону з Україною. Озброєння стягують для залякування і провокацій на спеціальній «Демонстраційному майданчику».

Джерело: Народна Правда