Шрі-Ланка зробила щирий подарунок для українських туристів

Українські туристи зможуть зекономити $35

Шрі-Ланка зробила щирий подарунок для українських туристів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Шрі-Ланка тимчасово скасувала візовий збір для українців.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “AP”, Шрі-Ланка на шість місяців скасувала візовий збір для громадян України.

Шрі-Ланка 31 липня оголосила, що скасувала оплату за одномісячну візу для громадян 48 країн, у тому числі й для українців.

Віза, яку видають в аеропорту, раніше коштувала майже $35. Можливим є також подання відповідної інтернет-заявки на отримання. Своєрідна пільга діятиме протягом шести місяців починаючи з 1 серпня.

Уряд очікує значного напливу туристів. “Якщо не буде вигідно, ми припинимо цю програму”, – сказав міністр туризму Джон Амаратунга.

На такій прихильності до туристів уряд може втратити близько 4,3 млрд рупій (24 мільйони доларів) – суму, яку могли б отримати від стягнень за візи.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що державний департамент збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси та номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни, йдеться у документах Держдепартаменту.

Також нагадаємо, що в Україні останнім часом відбувається дуже масштабна модернізація консульської служби, зокрема незабаром будуть введені сучасні системи “електронний консул” і “електронна віза”.

Длдамо, що практично одночасно сталися вибухи в трьох містах Шрі-Ланки. Перші вибухи пролунали в храмі Святого Антонія в Коломбо і церкви Святого Себастьяна у місті Негомбо. Атаки здійснили смертники. Потім теракти сталися в готелях Kingsbury, Cinnamon Grand, Shangri-La.

Джерело: Народна Правда