Стало відомо, чи будуть підтримувати стилуси нові iPhone

Підтримка Apple Pencil в iPhone є одним з головних очікувань від нової лінійки

Стало відомо, чи будуть підтримувати стилуси нові  iPhone
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У вересні 2019 року очікується вихід нової лінійки iPhone, які будуть підтримувати використання Apple Pencil.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише  Business Insider.

Дослідницька фірма Citi Research повідомляє, що підтримка Apple Pencil в iPhone є одним з головних очікувань від нової лінійки. Більш того, чутки про таке нововведення з’явилися вже давно.

Сам стилус Apple був випущений в 2015 році, коли компанія випустила першу лінійку iPad Pro.Сейчас існує дві версії Apple Pencil, його підтримують тільки новостворені iPad Pro, а також iPad Air або mini.

Крім підтримки стилуса, новий iPhone отримає збільшений акумулятор і три модуля камери. Однак ціна на гаджети повинна залишитися на рівні торішніх моделей.

Нагадаємо, у користувача Apple вибухнув вимкнений MacBook Pro. У вимкненого MacBook Pro несподівано спалахнув акумулятор, а деякі 13-дюймові MacBook Air 2018 року випуску мають дефекти материнської плати.

Також компанії Apple довелося відкликати партію 15-дюймових ноутбуків MacBook Pro через загрозу загоряння батареї.

Нагадаємо також, раніше ми розповідали про новинки, презентацію яких обіцяє компанія Apple вже восени 2019-го року. Зазвичай, саме у вересні у світ випускають нову модель iPhone, тож в “яблучній” корпорації пообіцяли презентувати новий смартфон iPhone, розумний годинник та бездротову зарядку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...