Тіматі виклав відео, як п’є каву в халаті, стоячи на дошці для серфінгу

Тіматі виклав відео, як п’є каву в халаті, стоячи на дошці для серфінгу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Тіматі поділився зі своїми підписниками незвичайним відео з відпочинку у Бельдібі. На ньому репер, лавіруючи на хвилях на вейксерфе, п’є каву в халаті з рушником на голові.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Instagram Тіматі.

На відео Тіматі копіює ранок більшості людей під пісню Лив Пампа Be Like Me:  у халаті, з рушником на голові ліниво потягує каву.

Звичайно, більшості людей скопіювати ранок Тіматі буде складно, тому що під час “стандартних процедур” він примудряється розсікати хвилі на вейксерфі.

View this post on Instagram

По дороге на массаж ??‍♂️☕️

A post shared by Black Star (@timatiofficial) on

Тіматі регулярно займається серфінгом, тому подібні трюки для нього не дуже й складні. Він часто ділиться зі своїми передплатниками шикарними фотографіями на серфі і одкровеннями, як він знайшов себе не тільки в музиці, але і на хвилях:

“Я не впевнений точно, як я до цього хобі прийшов, але чітко пам’ятаю, що, коли дивився перші фільми про серфінг, усвідомлював, що це моя тема і одного разу я поїду не гірше, ніж профі на змаганнях (як я помилявся). Було внутрішнє відчуття причетності, і я ніколи не боявся ні океану, ні великих хвиль. Але не було головного – компанії! Можна було і в одному, напевно, але якось руки все не доходили. Плюс середня смуга Росії не має до цього виду спорту…”

“Я пробував величезну кількість різних спорт-напрямків і в деяких навіть досяг успіху, але, напевно, після першої зустрічі з реальною водною стихією, я зрозумів, що цей виклик прийнятий, і все інше відклав в довгий ящик. Я не ходив до школи-кемпи, не займався з інструктором, ми просто одного разу відлетіли натовпом годин за 12 від Москви, відійшли на катері кілометрів за 5 від берега, йшла злива, хвиля була ненавчальна у жодному разі, всі вистрибнули з човна і попливли на лайн-ап, я теж…”

View this post on Instagram

Я не уверен точно как я к этому хобби пришёл, но чётко помню что когда смотрел первые фильмы о сёрфинге осознавал, что это моя тема и однажды я поеду, не хуже чем профи на соревнованиях (как я заблуждался ?). Было внутренне ощущение причастности и я никогда не боялся ни океана, ни больших волн. Но, не было главного, компании! Можно было и в одного, наверное, но как то руки все не доходили. Плюс средняя полоса России не располагает к этому виду спорта. Отсюда каждый трип надо планировать, готовить заранее… много в этом всяких нюансов) Я пробовал огромное количество разных спорт-направлений и в каких то даже преуспел, но наверное после первой встречи с реальной водной стихией, я понял что этот вызов принят и все остальное отложил в долгий ящик. Я не ходил в школы-кэмпы, не занимался с инструктором, мы просто однажды улетели толпой часов за 12 от Москвы, отошли на катере километров за 5 от берега, шёл ливень, волна была не учебная ни разу, все выпрыгнули с лодки и погребли на лайн-ап, я тоже) с этого дня, прилично нахлебавшись, я позабыл про все другие хобби. По факту, технически это оказался самый сложный вид спорта из тех что я пробовал, тк вопрос не только в том что нужно освоить технику езды, но и в первую очередь научиться считывать вектор движения(направление) и момент обрушения волны! К сожалению так часто как хотелось бы выезжать не получается, отсюда ожидание каждого трипа просто как ожидание дня покупки нового автомобиля )) между тем, можно добивать какие-то моменты, за катером (Вейк-Сёрфинг) накатка, трюки всякие, скил конечно добавляет, но в реальности, это не имеет никакого отношения к настоящему классическому Серфингу )) многие меня спрашивают здесь: а как начать? желание есть! – думаю если есть желание, найдутся и средства. Надо пробовать !! Размышляю о том чтобы организовать свой собственный выезд(Кэмп) для тех кто интересуется или уже вкатывает !! Что думаете? Кому интересно было бы ? ??

A post shared by Black Star (@timatiofficial) on

“З цього дня, пристойно наковтавшись, я забув про всі інші хобі. За фактом, технічно це виявився самий складний вид спорту з тих, що я пробував, бо питання не тільки в тому, що потрібно освоїти техніку їзди, але і, в першу чергу, навчитися зчитувати вектор руху (направлення) та момент обвалення хвилі”, – поділився з підписниками Тіматі.

Найважливіша радість в житті – знайти себе і своє місце у світі. Ми впевнені, що призначення не одне, і задоволення можна отримувати від багатьох речей. Це наочно доводить репер Тіматі.

Нагадаємо, раніше українська реперша Alyona Alyona порвала мережу новим кліпом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...