У президента невизнаного Придністров’я знайшли український паспорт

Красносельський перетинав українсько-молдовський кордон, перебуваючи у розшуку на території Молдови

У президента невизнаного Придністров’я знайшли український паспорт
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У так званого президента невизнаної республіки Придністров’я Вадима Красносельського виявили паспорт України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання Rise Moldova з посиланням  на власні джерела в Державній прикордонній службі України.

Красносельський нібито використовував  паспорт України більше 10 разів під час перетину Державного кордону України. Основними пунктами призначення Красносільського були Одеса, Харків і Київ.

Також  «лідер» Придністров’я, окрім українського, має і російський паспорт. У період з 2007 по 2015 рік він скористався ним понад 300 разів.

Не дивлячись на те, що Красносельський понад  10 років перебуває в розшуку в Молдові, за допомогою цих “документів”  він  перетинав придністровську ділянку молдовсько-українського кордону.

Варто зауважити, що “президент” Придністров’я перебував і в міжнародному розшуку з 2007 року, проте був знятий зі списку в 2015 році за ініціативою Молдови.

Нагадаємо, голова представництва Євросоюзу в Москві Маркус Едерер заявив, що ЄС не має наміру надавати шенгенські візи кримчанам з паспортами, виданими Росією після анексії півострова у 2014 році.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія пішла на видачу російських паспортів на Донбасі нібито через блокаду Києвом людей, які проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також повідомлялося про те, що Канада не впускатиме жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда