У Запоріжжі жорстоко розправилися з кримінальним авторитетом: вбивство потрапило на відео

На ролику видно, як вбивці йдуть з місця інциденту

У Запоріжжі жорстоко розправилися з кримінальним авторитетом: вбивство потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Запоріжжі в четвер, 1 серпня, у власному дворі вбили місцевого кримінального авторитета.

За даними журналістів, жертвою виявився Олексій Петров на прізвисько “Петрик”, повідомляє видання IPnews, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Згідно з опублікованими відео з місця злочину, на чоловіка напали двоє невідомих і перерізали йому горло. Відзначається, що авторитет помер на місці.

Згідно запису з камери відеоспостереження, “Петрик” сам впустив у двір своїх убивць. Після короткої розмови ті почали його бити, при цьому один із злочинців кілька разів вдарив потерпілого ножем. Після декількох секунд боротьби чоловіка відтягнули за припарковане авто.

Також на ролику видно, як вбивці йдуть з місця інциденту. У одного з них ніж, а руки практично по лікті забруднені в крові.

Журналісти видання з’ясували, що кримінальний авторитет займався реалізацією відходів виробництва промислових підприємств, які накопичувалися на місцевому звалищі “Чорна Гора”.

Згідно з даними розслідувань, він працював в “зв’язці” з керівництвом підприємства “Запоріжсталь”, оскільки було помічено, що охорона підприємства пропускала його транспорт для збирання відходів.

До 2000 року Олексій Петров був одним з п’яти членів відомого угруповання “Франца”. Останнім часом Петров проживав у приватному секторі в селищі Второмайський.


У Запоріжжі жорстоко розправилися з кримінальним авторитетом: вбивство потрапило на відео У Запоріжжі жорстоко розправилися з кримінальним авторитетом: вбивство потрапило на відео

Нагадаємо, в ПАР вбили українського туриста Івана Іванова під час сходження на вершину в Національному парку Столова гора. На 44-річного громадянина України напали під час сходження по гірській стежці. Його зарізали та відібрали особисті речі. За попередніми даними, причиною вбивства чоловіка міг стати його рюкзак.

Джерело: Народна Правда