В Азовському морі масово гинуть медузи

На берег винесло безліч медуз, які загинули.

В Азовському морі масово гинуть медузи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Медузи, які останнім часом регулярно атакували відпочиваючих в Азовському морі, масово вимирають.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в Facebook повідомила юрист Богдана Чернявська.

Loading...

Чернявська опублікувала кадри з відпочинку у Щасливцеве Херсонської області.

“Як ви розумієте, це не нормально для Азовського моря. Такого ніколи не було”, – написала Чернявсая.

Головною причиною загибелі медуз юрист вважає будівництво Керченського мосту. Викиди, глобальне потепління також вплинули на це.

На кадрах видно, що на пляжі знаходиться безліч загиблих медуз, яких винесло на берег. З-за цього, за словами Чернявської, пляж був закритий і відпочиваючим заборонили купатися.

Как вы понимаете это НЕ НОРМАЛЬНО для Азовского моря. Такого никогда не было. Вероятными причинами всему этому есть…

Gepostet von Bogdana Cherniavskaya am Mittwoch, 31. Juli 2019

Нагадаємо, заполонили медузи популярний український курорт Кирилівка на Азовському морі. Через підвищення солоності моря, Кирилівку атакували медузи. Повідомляють, що цей процес є незворотнім. Є ймовірність, що медузи стануть звичними мешканцями узбережжя.

«На фото, які розміщують зараз в соціальних мережах відпочиваючі, зображений корнерот, який є звичайним видом для узбереж Чорного, Азовського, Середземного і Норвезького морів, часто зустрічається на узбережжі Атлантичного океану. Його поява у великих кількостях, швидше за все, пов’язано з поступовим підвищенням солоності Азовського моря», — розповів Вадим Ткаченко, науковий співробітник Приазовського парку.

Раніше повідомлялося, що в Кирилівці на Запоріжжі припинено водопостачання через аварію на водогоні. Популярний український курорт Кирилівка залишився без води в результаті аварії, яка сталася з-за грози.

Таким чином, всі бази відпочинку і населення курортного селища залишилися без води.

Цим скористалися спритні «бізнесмени»: згідно інформації від власників баз відпочинку, деякі ділки вже їздять по курорту і пропонують відпочиваючим купити воду за великі гроші.

Джерело: Народна Правда
загрузка...