“Лохи завжди будуть”: як сепаратисти наживаються на бажаючих стати росіянами у Донбасі

Цей документ поки ніхто з простих смертних на отримав.

“Лохи завжди будуть”: як сепаратисти наживаються на бажаючих стати росіянами у Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Громадяни України, що проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, продовжують вірити в те, що колись отримають російський паспорт.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Олексій Чібісов на 24 каналі.

Loading...

Організований кілька місяців тому Путіним лохотрон у вигляді неіснуючої роздачі паспортів на окупованих територіях Донбасу, ніяк не може завершитися.

Разом з тим, цей документ поки ніхто з простих смертних на отримав.

Вже давно можна було зрозуміти, що ніяких подачок від терористів вони не отримають , жителям “ДНР” не до того. Вони свято вірять, тим більш, адміністрація окупантів постійно підігріває інтерес, розповідаючи з по телебаченню про те, як йдуть справи з роздачею паспортів.

Ось стоять годинами в чергах для того, щоб взяти талончик на впроваджену “владою” електронну чергу для подачі документів, борються за право першими пройти до нотаріусів для засвідчення копій документів.

За словами автора, отримати печатку “копія вірна” тільки на один паспорт коштує близько 500-700 рублів. А для подачі документів на отримання російського паспорта потрібно ще й свідоцтво про народження, документи про шлюб та інші документи. Тільки зібрати пакет паперів для юридично нікчемним російської книги, яку ніколи не отримають, варто десь 2-3 тисячі рублів. І тільки за офіційними даними” в “ЛНР” нотаріуси з 24 квітня запевнили документи 20000 чоловік . Це близько 60000000 рублів, які були зібрані з довірливих “еленеривцив”.

Крім того, кожному обіцяють, що чим більше документів подаси, тим швидше отримаєш громадянство. А крім послуг нотаріусів, є обов’язковими так звані “державні збори”

Словом, пише Чібісов, одурманених жителів “Новоросії” роздягають до нитки, а вони самі радіють, адже вірять, що скоро стануть не просто “громадянами “ЛДНР “, а ” росіянами “.

Нагадаємо, бойовики «ДНР» заявили про посилення на території «республіки» покарання за порушення комендантської години. Тепер за це каратимуть адміністративним арештом на строк до 15 діб, а також залученням до громадських робіт або стягненням штрафу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...