Матіос розповів про таємного агента на арештованому російському танкері NEYMA

Матіос розповів про таємного агента на арештованому російському танкері NEYMA
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Анатолій Матіос, головний військовий прокурор заявив, що серед екіпажу на арештованому російському танкері «NEYMA» міг перебувати засекречений агент ФСБ РФ.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Радіо НВ.

На думку головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, можна припустити, що серед членів екіпажу міг бути засекречений співробітник ФСБ РФ.

«Команда [танкера] була набрана перед цим [затриманням] буквально за кілька днів — три. Там були громадяни Російської Федерації, які не є вихідцями з Криму. Вони оформили книги моряків незадовго до цього, що, може… Ми не знаємо їх походження і роботи на попередніх місцях. Там досить молодий контингент був, не виключаємо засекреченого представника федеральних служб Російської Федерації», — повідомив Матіос.

Нагадаємо, що Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер «NEYMA», який здійснював блокування українських військових кораблів у Керченській протоці.

Нагадаємо, що за допомогою танкера «NEYMA» 25 листопада 2018 року прикордонні війська ФСБ РФ незаконно, із застосуванням зброї заблокували рух українських військових кораблів під час проходу Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці. У результаті 24 українських моряка і три бойових кораблі – два катери і буксир — виявилися захоплені Росією.

Напередодні уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що питання звільнення українських моряків з полону майже вирішене. Одночасно з цим російський омбудсмен Тетяна Москалькова, а також адвокат моряків Микола Полозов не підтвердив цю інформацію.

Пізніше Людмила Денисова уточнила, що саме мала на увазі. За її словами, вона має інформацію про те, що проводяться переговори про повернення моряків в рамках виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...