Можна позбутися зубів: популярний продукт виявився дуже небезпечним

Експерти рекомендують повністю відмовитися від продукту

Можна позбутися зубів: популярний продукт виявився дуже небезпечним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Картопля провокує розвиток карієсу, розм’якшення емалі та руйнування  зубів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Med2.

Виявилося, картопля небезпечна своїм складом, а саме вмістом крохмалю. Вступаючи в контакт зі слиною, він провокує вироблення глюкози і молочної кислоти. Після цього у роті підвищується кислотність, а це в свою чергу служить сприятливим середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів.

У зв’язку з цим експерти рекомендують повністю відмовитися від картоплі людям, яким у спадок дісталися зуби, які схильні до карієсу. Альтернативним способом убезпечити себе є чищення зубів після кожного прийому їжі.

Нагадаємо, фахівці не рекомендують сильно смажити картоплю. Вона містить акриламід, який руйнує ДНК і провокує появу онкологічних захворювань. Можна смажити тільки до легкої золотистої скоринки.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали шість причин для відмови від картоплі фрі. Вона робить нас товстими, провокує діабет, псує наш зір, шкідлива для серця, скорочує наше життя і викликає рак.

Також раніше лікарі назвали смертельно небезпечні продукти в щоденному раціоні. Небезпека ховається  у звичних продуктах – картоплі, грибах, яблуках і вишні.

Сік з бульб картоплі допомагає поліпшити стан шкіри, зменшити ризик розвитку ракових захворювань, звільнити організм від шлаків і токсинів, лікувати гастрит, підтримувати здоров’я нирок і печінки, запобігти виникненню хвороб серця і судин, знизити рівень цукру в крові.

Джерело: Народна Правда