Під час стріму у відомої б’юті-блогерки зникло обличчя “милої красуні”

Під час стріму у відомої б’юті-блогерки зникло обличчя “милої красуні”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Популярному китайському блогеру Сяо Билуо довгий час вдавалося приховувати свою справжню зовнішність та вік від своїх підписників. Правда з’ясувалася під час одного з прямих ефірів, коли з обличчя жінки «злетів» фільтр.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Global Times».

До доленосного прямого ефіру блогершу називали «ваша величність Сяо Билуо» через дуже миле обличчя. Під час ефіру, коли через технічну несправність з її обличчя “злетів” фільтр, фанати побачили перед собою жінку середніх років.

Під час стріму у відомої б’юті-блогерки зникло обличчя “милої красуні”
блогерша Сяо Билуо

Повідомляють, що на популярній платформі китайської “Douyu” у неї було близько 100 тисяч підписників.

Серед фанатів блогерши були і ті, хто не просто насолоджувався її красою, а й всіляко їй допомагав. Іноді пожертви досягали 15 тисяч доларів.

За інформацією ЗМІ, той самий прямий ефір відбувся 25 липня на онлайн-платформі “Douyu”, який вона вела спільно з ще однією блогеркою.

При цьому трагічність ситуації полягає в тому, що всі глядачі знали про фільтр, але ніхто до кінця не розумів, наскільки сильно він змінює зовнішність.

Після викриття підписники попросили показати жінку її справжнє обличчя, але вона, посилаючись на те, що досить непогано виглядає і заслуговує винагороди, відмовилася його викладати. Змінити, за її словами, це рішення можуть подарунки на суму близько 12 тис. доларів.

Дивно, але фанати одразу ж почали відправляти блогерші пожертви, при цьому найбільше з них досягло 5 тис. доларів. Однак користувачі ще однієї китайської онлайн-платформи “Weibo” пишуть, що вона більше не з’являється на сайті “Douyu”.

Найбільш цікавим є те, що за підсумком цей инцеидент навпаки приніс жінці ще більшу популярність – кількість підписників зросла і зараз їх близько 600 тис. Може бути в майбутньому вона продовжить вести сторінку від «свого обличчя», сподіваємося, що це допоможе їй прийняти себе.

Джерело: Народна Правда