Як схуднути на 20 кілограмів за місяць: експерти дали дієвий рецепт

Спеціальна дієта базується на рибі і молочних продуктах

Як схуднути на 20 кілограмів за місяць: експерти дали дієвий рецепт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Скинути вагу приблизно в обсязі 20 кілограмів за місяць можна на рибній дієті, але також в раціон можна включати молочні продукти. Дієтологи вважають, що рибна дієта підходить людям, які спокійно обходяться без м’яса.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише «med2».

Рибна дієта легше переноситься організмом –  ви не відчуєте тяжкості в шлунку. Фізіологічне насичення не відбудеться раніше, ніж ви зможете це усвідомити, як, приміром, під час вживання червоного м’яса.

Тож якщо ви не відчуваєте різкий апетит при вигляді червоного м’яса, ви можете спокійно виключити його з раціону, влаштовуючи собі «рибні дні». У ці дні вам можна буде вживати кисломолочні продукти.

В інші дні – молочні продукти і страви з додаванням яєць забезпечать вас достатньою кількістю білка.

І якщо ви хочете насправді відчувати себе краще, замініть цукерки фруктами, а в раціон також додайте коричневий рис: він підтримає ваші сили, але не буде провокувати набір ваги, як це відбувається з білим рисом.

Нагадаємо, вчені назвали вікторіанську “дієту для бідних”  найефективнішою для людей, які прагнуть розпрощатися із зайвими кілограмами. Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму через вміст в своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.

Додамо, що дієтологи розповіли про унікальний спосіб схуднення – сонячна дієта є одним з найприємніших способів позбутися зайвої ваги. Однак свою назву вона отримала не через сонце і засмагу – її називають “сонячною”, оскільки продукти, які включає дієта, — виключно жовтого і помаранчевого кольору.

Нагадаємо також, знаменита голлівудська дієта не втрачає своєї популярності – вона ґрунтується не тільки на ефективності, але і на доступності. Методика схуднення за рецептами американських кінозірок передбачає виключення певних продуктів під час схуднення, а тривалість її становить не більше двох тижнів.

Джерело: Народна Правда