Б’ють та забирають телефони: як в Москві мітинги розганяли

Всього в автозаки потрапили, за останніми даними, 828 осіб

Б’ють та забирають телефони: як в Москві мітинги розганяли
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У суботу, 3 серпня, в Москві пройшла неузгоджена акція з вимогою допустити на вибори в Мосміськдуму незалежних кандидатів. Організатори закликали прихильників вийти на Бульварне кольцо і влаштувати по ньому масову прогулянку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Медузу.

Loading...

Більшість учасників зібралися на Трубній та Пушкінській площі, де їх почали жорстко і масово затримувати співробітники поліції і Росгвардії. Силовики затримували росіян застосовуючи фізичну силу, їх били, псували їх особисті речі. Наприклад, розбивали телефони.

Всього в автозаки потрапили, за останніми даними, 828 осіб.

За попередніми даними, більше десяти затриманих отримали травми різного ступеня тяжкості.

Б’ють та забирають телефони: як в Москві мітинги розганяли
Статистика

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 липня в Москві пройшла облава лідерів російської опозиції. Затримано 5 політиків. Крім того силовики провели обшуки в квартирах інших опозиціонерів.  Політики закликали до протесту проти реєстрації опозиційних кандидатів у депутати на виборах в Мосміськдуму.

Нагадаємо також, що вранці 24 липня російський опозиціонер Олексій Навальний був затриманий біля під’їзду власного будинку під час пробіжки.

За словами Кіри Ярмиш прес-секретаря політика, названою причиною затримання є «заклики до неузгодженої акції по допуску незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...