Дієтологи розповіли про “народний” метод схуднення для українців

Сало є корисним продуктом

Дієтологи розповіли про “народний” метод схуднення для українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У салі є жири, які володіють протизапальними властивостями. Дієтологи рекомендують навіть під час дієти раз на тиждень з’їдати пару шматочків сала.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ГолосUA.

У свинячому салі містяться ненасичені жирні кислоти, які покращують роботу головного мозку, нирок, серця.

Тому дієтологи вважають, що навіть під час дієти 12 грамів сала на добу з’їсти можна.

Вважається, що обмін речовин при вживанні свинячого сала в їжу також поліпшується.

Сало містить незамінні жирні кислоти: арахідонову та олеїнову.

Перша входить до складу всіх клітинних мембран, бере участь у передачі клітинних сигналів і поліпшує роботу серцевого м’яза. Ця кислота забезпечує гормональну активність, холестериновий обмін, імунна відповідь організму.

Тому сало рекомендують вживати для профілактики атеросклерозу і підтримки імунної системи.

А без олеїнової кислоти неможливий правильний обмін речовин в організмі людини. Її зміст в салі трохи нижче, ніж в оливковій олії, тому для тих, хто хоче схуднути, сало незамінний продукт. Адже олеїнова кислота прекрасно засвоюється організмом.

В цілому, кислоти, що містяться в салі, мають жовчогінну дію і допомагають, як це ні дивно, утворенню в печінці «хорошого» холестерину і розщепленню «поганого» холестерину.

Нагадаємо, кишкові інфекції можна назвати «літнім» захворюванням – їх пік зазвичай припадає на жарку пору року. Медики розповіли, як вберегтися від кишкових інфекцій влітку. За словами фахівців, саме в цей час діють фактори, що сприяють зараженню: з’являються в раціоні свіжі овочі, фрукти, зростає кількість мух, виїзди на природу, купання у відкритих водоймах.

Також, в останні роки вчені все частіше намагаються знайти нові методи боротьби з раком, використовуючи «природні» рецепти. Зовсім недавно вчені знайшли в петрушці та кропі молекули, які можуть бути основою для ефективних ліків від раку.

Джерело: Народна Правда