Є у всіх на кухні: які продукти провокують появу целюліту

Позбавиться від целюліту тільки за допомогою подкорректированного раціону, на жаль, не вийде

Є у всіх на кухні: які продукти провокують появу целюліту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Целюліт — це структурні зміни в підшкірній жировій клітковині. На його появу багато в чому впливає те, чим ми харчуємося.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Med2, експерти назвали продукти, які провокують целюліт.

Позбавиться від целюліту тільки за допомогою подкорректированного раціону, на жаль, не вийде. Потрібен комплексний підхід – обгортання, масаж, контрастний душ для поліпшення мікроциркуляції шкіри, а також відмова від куріння, активний відпочинок, достатня кількість сну і руху.

Які продукти провокують целюліт

Кофеїн, кава, міцний чай, какао, кола – в надлишку кофеїн порушує кровопостачання. У підсумку підшкірна клітковина посилює утворення целюліту.

Солодощі та продукти, що містять цукор (шоколад, цукерки, газовані солодкі напої) – вони призводять до постійно високого рівню глюкози в крові, у відповідь на це посилюється синтез інсуліну. Гормон у свою чергу підсилює утворення жиру в підшкірній жировій клітковині.

Сіль – її надлишок призводить до затримки рідини в організмі і посилює набряклість, а це перший етап у формуванні целюліту.

Напівфабрикати і фастфуд – ці продукти мають високий глікемічний індекс і діють на організм так само, як і цукор.

Алкоголь – практично всі спиртні напої стимулюють надлишковий синтез естрогену. Це жіночий статевий гормон, який стимулює відкладення жиру та утворення целюліту.

Нагадаємо, для ефективного схуднення експерти з харчування радять використовувати дієту Шість пелюсток. Вона має ряд переваг, що дозволяють схуднути швидко і без шкоди для здоров’я.

Дієтологи стверджують, що 2-3 кілограми зайвої ваги пацієнтів можуть формуватися не за рахунок жиру, а за рахунок зайвої рідини в організмі. Так трапляється, коли людина працює на схуднення, а ваги вперто показують ту ж позначку.

Джерело: Народна Правда