Українська армія потренувалася користуватися морською авіацією

Кульмінацією військових навчань став пошук і відстеження підводного човна

Українська армія потренувалася користуватися морською авіацією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Морська авіація Збройних Сил України провела навчання над Чорним морем.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Армія Інформ”, ВМС України провели маштабні тижневі тренування над Чорним морем.

Морська авіація Збройних Сил України завершила льотно-тактичні навчання з відпрацювання різних сценаріїв застосування підрозділів морської авіаційної бригади під час забезпечення дій військ ВМС.

До навчань долучили особовий склад бригади, вертольоти Мі-14 та Ка-27, а також літаки Ан-26.

Перше завдання виконали підрозділи батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Вони вийшли в район розгортання за сигналом «Тривога» та підготували позабазовий аеродром до приймання авіатехніки. Тилові служби, зі свого боку, розгорнули повноцінний польовий табір з командним пунктом, місцями для їди та відпочинку.

Упродовж тижневих навчань екіпажі вдосконалили льотну підготовку, відпрацювали елементи пошуку та надання невідкладної допомоги постраждалим та евакуацію.

Кульмінацією військових навчань став пошук і відстеження морськими авіаторами підводного човна противника з подальшим нанесенням бомбового й торпедного ударів.

Під час ведення повітряної розвідки екіпаж вертольота Ка-27 виявив місцеперебування ворога й з допомогою орієнтирної морської авіаційної бомби позначив зону для нанесення удару. До мису Аджияск висунулась група передових авіаційних навідників, які відпрацювали елементи цілевказування і коригування вогню. Екіпажі протичовнових вертольотів та літака А-26 знищили умовного противника.

Українська армія потренувалася користуватися морською авіацією

Українська армія потренувалася користуватися морською авіацією

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у протистоянні з НАТО Росія може атакувати країни Балтії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...