Відомого суддю-“біженця” знайшли на прогулянці

Втікач гуляв по місту з охоронцем

Відомого суддю-“біженця” знайшли на прогулянці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українського екс-суддю Миколу Чауса, який ховається від правосуддя, помітили за кордоном.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його Youtube-канал, молдавський журналіст Анатол Матасару розкрив місцезнаходження судді-втікача Миколи Чауса.

У мережі з’явилося відео, на якому український суддя-втікач Микола Чаус прогулюється Кишиневом у супроводі охорони.

Відповідне відео опублікував у соцмережах молдавський журналіст Анатол Матасару. На Youtube-каналі Матасару (Anatol Matasaru) стверджується, що Чаус був захоплений журналістами зненацька під час розмови мобільним телефоном на вулиці. Його супроводжував охоронець.

Коли суддя побачив, що його знімає журналіст, різко розвернувся і пішов в іншу сторону. На запитання кореспондента він відповідати не став.

9 серпня 2016 року детективи НАБУ викрили суддю Чауса при отриманні хабара в 150 тис. дол. (понад 3,7 млн грн) за винесення вироку на користь підсудних. Він тримав гроші у скляній банці.

6 вересня 2016 року Верховна Рада дала згоду на затримання судді і притягнення його до кримінальної відповідальності. Однак Чаус, скориставшись суддівським правовим імунітетом, покинув територію України. Він був оголошений в розшук. Пізніше Чаус був затриманий за екстрадиційним запитом України в Молдові.

6 жовтня 2016 року Комісія з проблем громадян та надання політичного притулку при президентові Молдови відхилила запит Чауса про надання йому політичного притулку.

28 листопада 2017 року Вища рада правосуддя прийняв рішення про звільнення Чауса з посади судді Дніпровського райсуду Києва.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що екс-глава Нацполіції Вінниці Антон Шевцов заявив про організацію охороною колишнього Президента Петра Порошенка втечі колишнього судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса до Молдови.

Джерело: Народна Правда