Дощі накриють Україну: синоптики дали невтішний прогноз на початок тижня

Але при цьому повертається спека

Дощі накриють Україну: синоптики дали невтішний прогноз на початок тижня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Україну повертається спека, але дощі з грозами не поспішають покидати територію нашої країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, прогноз погоди на найближчі дні дав Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

Прогноз погоди на найближчі дні – 6-8 серпня

6 серпня температура повітря буде істотно відрізнятися по всій країні. Найхолодніше буде в Чернігові, Сумах, Харкові, Донецьку, Луганську, Дніпрі, Києві, Черкасах. У цих містах буде від 19 до 23 градусів.

На заході в середньому 23-26 градусів, на півдні до 27 градусів.

Дощі з грозами очікуються на заході країни. До опадів потрібно приготуватися жителям Ужгорода, Львова, Луцька, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців.

Дощі накриють Україну: синоптики дали невтішний прогноз на початок тижня

7 серпня повітря в середньому підніметься вже до 25-28 градусів, лише на сході та півночі країни ще прохолодно: максимум 25-26 градусів. На півдні 28-29 градусів. Дощі з грозами очікуються на півночі і сході країни. Дощі накриють Україну: синоптики дали невтішний прогноз на початок тижня

8 серпня стовпчики термометрів місцями покажуть 31 градус, повітря прогріється навіть на сході та півночі – там 26 – 31 градусів. У центральних регіонах країни аналогічна температура повітря 28-31 градус. На заході і півдні до 30.

Разом з цим знову очікуються, хоч і короткочасні, але дощі. Парасольки потрібно взяти з собою жителям таких міст: Луцьк, Львів, Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Житомир, Тернопіль, Київ, Чернігів, Суми. Дощі накриють Україну: синоптики дали невтішний прогноз на початок тижня

Як повідомлялося раніше, осінь прийде в Київ раніше терміну. Синоптики оголосили прогноз погоди у столиці на серпень — буде багато дощів, а температура в середньому буде 25 градусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...