Дострокові парламентські вибори: сьогодні з’являться остаточні результати

Тетяна Сліпачук повідомляла, що роботу ЦВК затягував розгляд апеляційних скарг

Дострокові парламентські вибори: сьогодні з’являться остаточні результати
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія сьогодні, 5 серпня, повинна оголосити остаточні результати позачергових виборів у Верховну Раду, які відбулися в Україні 21 липня.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ЦВК вже давно порахувала всі 100% бюлетенів.

Однак, як заявляла голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, роботу ЦВК затягував розгляд апеляційних скарг на деяких округах.

При цьому, за законодавством, ЦВК має офіційно оголосити остаточні результати позачергових виборів протягом 15 днів після виборів.

“Як відомо, термін, встановлений законодавством, що закінчується п’ятого серпня. Саме до п’ятого серпня ЦВК має підвести підсумки голосування і вийти на остаточні протоколи”, – підкреслила Тетяна Сліпачук.

Дострокові парламентські вибори: сьогодні з’являться остаточні результати

Результати позачергових виборів по округах

Результати позачергових виборів про регіонам

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував діяльність Петра Порошенка і пояснив, чому не пішов на вибори разом з екс-президентом. Він підкреслив, що заради своїх приватних інтересів Порошенко пожертвував надією і підтримкою людей. Через методи роботи екс-президента, самому Гройсману не вдалося реалізувати все, що він хотів.

Партія «Слуга народу» витратила 81% коштів на телерекламу — більшість грошей, а саме понад 93 мільйони, направили на агітацію на телебаченні, з них 43,2 мільйона заплатили підприємствам, що входять до медіахолдингу «1+1 Media», акціонером якого є Ігор Коломойський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...