Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

Актриса вважає, що сучасний світ потребує злих жінок

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі розповіла, чому вчить трьох своїх дочок – 14-річну Захару, 13-річну Шайло і 11-річну Вів’єн. За словами Джолі, сучасна жінка повинна бути сильною, розумною і енергійною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це актриса розповіла в інтерв’ю журналу ELLE UK.

«Світ потребує злих жінок», – заявила актриса.

Вона нагадала про те, що в колишні часи сильних жінок вважали відьмами. І що якби жила в минулому, її саму могли б спалити на багатті – просто за те, що вона є такою, як вона є.

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

«Жінок могли звинуватити в чаклунстві за те, що вони вели незалежне сексуальне життя. За те, що висловлювалися на теми політики і релігії або одягалися не так, як всі. Звинувачення в чаклунстві використовувалися для контролю над жінками і як спосіб змусити їх мовчати – практично у всіх століттях і у всіх культурах», – впевнена мати шістьох дітей.

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

«Подивіться навколо. Потрібно поставити собі питання: чому витрачається стільки енергії, щоб утримати жінку на другорядній позиції? Дивлячись на речі в такому світлі, “злі жінки” – це жінки, які втомилися від несправедливості і образ… Жінки, які відмовляються виконувати правила і коди, що, як вони вважають, не є кращими для них і їх сімей… Жінки, які не поступаються своїми голосами і правами – навіть під загрозою смерті або тюремного ув’язнення або ж відторгнення сім’ями і суспільством. Якщо це “злість”, то світу потрібно більше злих жінок», – вважає кінозірка.

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

Джолі також пояснює своїм дочкам, що найважливіше – це не зовнішня краса, і що їм потрібно розвивати свій внутрішній світ. «Завжди можна одягти красиву сукню. Але те, що ти носиш зовні, не має значення, якщо сильний твій дух… Немає нічого більш привабливого і, можна сказати, чаруючого, ніж незалежна жінка зі  своєю власною думкою», – впевнена тричі розлучена Джолі.

Джолі розповіла, чому навчає своїх дітей

Нагадаємо, колишня няня дітей голівудських зірок Анджеліни Джолі і Бреда Пітта на умовах анонімності розповіла американським ЗМІ  про “порядки”, що панують в домі актриси –  діти кінозірки абсолютно «неконтрольовані», «дикі» і не визнають обмежень.

Джерело: Народна Правда