У Києві в лісі знайшли труп оголеного чоловіка з катетером у грудях: подробиці НП

Подробиці інциденту встановлюються

У Києві в лісі знайшли труп оголеного чоловіка з катетером у грудях: подробиці НП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Деснянському районі Києва, між столицею і селом Погреби, 4 серпня виявили тіло мертвого чоловіка в лісі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про страшну знахідку повідомляє “Інформатор“.

Повідомляється, що чоловік, який прогулювався по лісі, натрапив на труп чоловіка. Правоохоронці, які приїхали за адресою виклику, побачили повністю оголений чоловічий труп, з грудей якого стирчав медичний катетер.

Попередньо, слідів насильницької смерті не виявили. Особу чоловіка поки встановити не змогли, оскільки особистих речей поблизу не було.

Нагадаємо, в липні на вулиці Чистяківської в Святошинському району Києві знайшли труп пов’язаної закривавленою жінки. На сполох забила колега загиблої жінки. Її 52-річна знайома не з’явилася на робочому місці. З цієї причини співробітниця вирішила піти до неї додому, але там виявила труп.

Також повідомлялося про те, що під Києвом хлопець у костюмі «Спайдермена» убив знайомого табуреткою і дерев’яною палицею.

У справі вбивства гардеробниці Верховної Ради Антоніни Шпир з’явилися нові подробиці. 3 липня 2019 року у відділення поліції по телефону надійшло повідомлення про те, що в полі між селами Вільне і Юрівка Макарівського району, Київської області, серед посівів кукурудзи, виявлено тіло жінки, яка зникла напередодні, зі слідами насильницької смерті. Жертва була голою, телефон і сумка були відсутні, а на шиї трупа були видні характерні ознаки задушення. Як відомо, Антоніна Шпир зникла 29 червня,

Джерело: Народна Правда