Як бути після Brexit: Зеленський провів телефонну розмову з Джонсоном

Зеленський і Джонсон обговорили по телефону розвиток міждержавних відносин після виходу Великобританії з ЄС

Як бути після Brexit: Зеленський провів телефонну розмову з Джонсоном
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в ході якої обговорив подальший розвиток українсько-британських двосторонніх відносин, зокрема, після виходу Великобританії зі складу ЄС.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє пресслужба глави держави.

В ході телефонної розмови Зеленський привітав Джонсона з переконливою перемогою на недавніх виборах лідера Консервативної партії Великобританії і подякував британському уряду за незмінну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України, а також за допомогу нашій країні в здійсненні реформ і посилення обороноздатності.

Лідери країн також наголосили на необхідності інтенсифікації контактів на вищому рівні.

Нагадаємо, депутата британського парламенту Бориса Джонсона обрано новим головою Консервативної партії і, відповідно, прем’єр-міністром Сполученого Королівства.  За інформацією агентства, за нього проголосували 92153 з 160 тисяч членів Консервативної партії. В результаті Джонсон обійшов голову МЗС Джеремі Ханта — у того лише 46656 голосів — і став наступником Терези Мей.

Новий прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit – за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня з угодою або без неї, без всяких якщо і але.

До слова, громадянам Великої Британії почали видавати паспорти без слів “Європейський союз”на обкладинці. Після офіційного виходу країни зі складу ЄС пропонується повернутися до колишнього зразка – без згадки ЄС і з синьою обкладинкою.

Джерело: Народна Правда