“Замах” на Зеленського: у президента розкрили подробиці

Президент не їздить із мигалками, президент стоїть у заторах, - Разумков

”Замах” на Зеленського: у президента розкрили подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков прокоментував поширену деякими українськими ЗМІ інформацію про те, що на президента України Володимира Зеленського нібито готується замах.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, Дмитро Разумков спростував думку про те, що Зеленський, нібито, має “слабку охорону” у інтерв’ю виданню Коммерсант.

Журналіст висловив думку, що охороні Зеленського “варто було б працювати ретельніше”.

“Ви не переживайте. Вони працюють нормально. Просто вони ставляться з повагою не тільки до своєї роботи, але і до оточення. І я вважаю, це правильно”, – пояснив Разумков.

Він додав, що президент України не їздить із мигалками та стоїть у заторах.

“Щоб ви розуміли: президент не їздить із мигалками, президент стоїть у заторах. Можемо провести паралель між нашими державами, і це будуть абсолютно дві різні історії. І я не думаю, що цим можуть похвалитися багато країн”, – розповів Разумков.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олександр Данилюк розповів про мету майбутньої зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом. За його словами, Україні варто відходити від ролі жертви і не «просити по світу допомогу». Країна має бути надійним стратегічним партнером.

Нагадаємо також, радник президента Зеленського Микита Потураєв робив гучну заяву щодо розблокування заборонених в Україні російських соцмереж “Однокласників” і ВКонтакте. За словами Потураєва, в команді президента немає планів скасовувати блокування доступу до російських соціальних мереж, яке було введено в 2017 році.

Крім того, Володимир Зеленський вступив у суперечку з депутатом у Черкасах. Під час візиту до Черкас Володимир Зеленський висловив претензії до місцевого депутата щодо екологічного стану та якості доріг.

До слова, Зеленський злякався власного бюсту з гіпсу. Володимир Зеленський у Черкасах відмовився прийняти у подарунок свою мініатюрну копію – гіпсовий бюст – від журналістів каналу 1+1. Президент України сказав, що він бачив цей “шедевр” у інтернеті. Але зізнався, гіпсовий сувенір йому не подобається.

“А де ви це взяли? Це ж жах! Я це побачив в інтернеті. Не треба мені це передавати. Навіщо мені? Що за культ? Президент – це не бюст, не портрет, це – людина”, – сказав Зеленський.

Джерело: Народна Правда