Чергова країна Євросоюзу відмовилася визнавати російські паспорти Донбасу

Чергова країна Євросоюзу відмовилася визнавати російські паспорти Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Латвії владою було прийнято рішення відмовитися від визнання російських паспортів, які були видані жителям так званих ДНР і ЛНР.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на МЗС республіки.

Згідно з повідомленням, влада Латвії відмовилися визнавати російські паспорти, які були видані у спрощеному порядку жителям Донбасу. У зв’язку з цим, посольства і консульства республіки відмовлять жителям так званих ДНР і ЛНР, у разі їх звернення, у шенгенських візах.

Нагадаємо, що раніше Естонія закликала світову спільноту не визнавати російські паспорти, видані жителям окупованого Донбасу.

Міністерство закордонних справ Естонії ухвалило рішення не визнавати паспорти РФ, видані з 24 квітня мешканцям Донецької та Луганської областей у разі, якщо власник паспорта раніше не був громадянином Росії.

«Я переконаний, що і інші країни ЄС, а також вся міжнародна громадськість прийме такі ж рішення. Наш обов’язок — продовжити підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», — підкреслив глава МЗС Естонії.

Раніше повідомлялося, що Канада не буде впускати жителів окупованого Донбасу, які отримали паспорт громадянина Російської Федерації.

«Громадяни України, які проживають на території окупованого Донбасу, можуть подати документи на візу в Канаду, використовуючи свої українські паспорти», — пояснила міністр.

Відрізнити російський паспорт, який був виданий громадянам так званих ДНР і ЛНР, не важко. У Росії відокремили паспорта жителів Донбасу спеціальним, придуманим для них новим кодом підрозділу — 610-068. Є ризик, що власники таких паспортів, зіткнуться з недійсністю документів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...