Дочка Джолі переїжджає жити до Бреда Пітта – ЗМІ

Дізнавшись, що дочка тепер буде жити з ним, Пітт дуже зрадів

Дочка Джолі переїжджає жити до Бреда Пітта – ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

13-річна біологічна дочка 44-річної Анджеліни Джолі і 55-річного Бреда Пітта Шайло більше не хоче жити зі своєю матір’ю — вона віддала перевагу батьку, до якого збирається переїхати в найближчим часом. Нібито дівчинка незадоволена тим, як поводила себе її мати під час шлюборозлучного процесу і врегулювання питань щодо опіки над дітьми.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на західні ЗМІ,

У підсумку Шайло вирішила покинути мамин будинок, який вона називає не інакше як “зоною лиха”, і перебратися до батька. Питати дозволу у Джолі дівчинка не стала:

“Вона просто поставила її перед фактом, що переїде до Бреда”,— стверджують інсайдери.

Дочка Джолі переїжджає жити до Бреда Пітта – ЗМІ
Шайло

“Енджі буде спустошена, коли вона усвідомить, що Шайло дійсно її покинула”,— продовжують вони.

Дізнавшись, що дочка тепер буде жити з ним, Пітт дуже зрадів. За словами того ж інсайдера, тепер брати і сестри Шайло (а у Пітта і Джолі є ще двоє біологічних і троє прийомних дітей) можуть послідувати її прикладу: вони нібито теж незадоволені пануючою в будинку атмосферою.

Однак поки достовірного підтвердження цієї інформації немає — на знімках папарацці, які постійно потрапляють в мережу, Джолі і її діти виглядають щасливими.

Нагадаємо, що шлюборозлучний процес Анджеліни Джолі і Бреда Пітта тривав кілька років, так як подружжя ніяк не могло залагодити питання про опіку над дітьми. Спочатку Джолі взагалі була проти того, щоб Пітт з ними спілкувався, але в результаті вони прийшли до компромісу. Так, актриса відмовилася від одноосібної опіки, Пітт ж тепер може спілкуватися з дітьми у будь-який час, коли вони того захочуть.

Дочка Джолі переїжджає жити до Бреда Пітта – ЗМІ
Анджеліна Джолі з дітьми: Ноксом, Вів’єн, Паксом, Шайло, Захарою і Меддоксом
Дочка Джолі переїжджає жити до Бреда Пітта – ЗМІ
Бред Пітт з сином Паксом, дочка Шайло і сином Меддоксом

Нагадаємо, голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі розповіла, чому вчить трьох своїх дочок – 14-річну Захару, 13-річну Шайло і 11-річну Вів’єн. За словами Джолі, сучасна жінка повинна бути сильною, розумною і енергійною.

До слова,   колишня няня дітей голівудських зірок Анджеліни Джолі і Бреда Пітта на умовах анонімності розповіла американським ЗМІ  про “порядки”, що панують в домі актриси –  діти кінозірки абсолютно «неконтрольовані», «дикі» і не визнають обмежень.

Джерело: Народна Правда