Ілон Маск порівняв королеву Елизавету II з телепузиками: кумедне фото

Що хотів Ілон Маск цим сказати - незрозуміло.

Ілон Маск порівняв королеву Елизавету II  з телепузиками: кумедне фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Творець компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск порівняв королеву Єлизавету з персонажами дитячого шоу Телепузики.

Цікавий знімок він опублікував у своєму Twitter, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На знімку Єлизавета різнокольорових пальто на фоні такої ж полянки, як Телепузики. Кольори одягу королеви такі ж, як у персонажів мультфільму.

Фото він назвав Queen і додав емодзі бджоли. Разом виходить queen bee – пчеломатка. Що хотів Ілон Маск цим сказати – незрозуміло.

Його публікація за кілька годин набрала безліч коментарів користувачів соцмережі. На їхню думку Ілону Маску потрібно як слід виспатися:

“Заради Бога, Ілон, зараз чотири години ранку! Іди спати!” – написав один з них.

Інший фанат вирішив, що творець SpaceX сильно переробив: “Ілон, нам слід турбуватися про тебе?” – написав він.

Ілон Маск порівняв королеву Елизавету II  з телепузиками: кумедне фото

Нагадаємо, засновник таких відомих компаній, як Paypal, SpaceX, Tesla, а також член ради директорів компанії SolarCity — Ілон Маск заявив про провідної ролі України у розвитку космонавтики в СРСР. Спочатку Ілон Маск опублікував пост, який стосувався ракетобудування в Росії: «У Росії відмінне ракетобудування і кращий двигун, який зараз літає, – багаторазова версія їх нової ракети Ангара була б відмінною».

Також, корабель Crew Dragon, розроблений компанією Ілона Маска SpaceX успішно відстикувався від Міжнародної космічної станції. Після п’ятигодинного автономного польоту Crew Dragon був виведений з орбіти. В атмосфері Землі на капсулі розкрилися парашути. Crew Dragon здійснив приводнення в Атлантичному океані.

Джерело: Народна Правда