Під Києвом несподівано випав “сніг”: все потрапило на фото

Синоптик прояснила ситуацію

Під Києвом несподівано випав “сніг”: все потрапило на фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Фото засніженої у серпні Київщини спантеличило мережу.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його пост у Facebook, адвокат Лаврентій Царук оприлюднив кадр із “засніженим” літнім лісом.

Адвокат припустив, що такий погодний виверт стався через погіршення екологічного стану планети.

“У нашій сім’ї ми давно вже переглядаємо своє ставлення до пластику, відходів, грамотного і раціонального використання природних ресурсів. Ми лише на початку шляху – хвалитися поки особливо нічим, але я хочу, щоб це фото й у вас посіяло зерно думок про порятунок і збереження нашої планети для майбутніх поколінь!” – написав він.

Знімок розлетівся місцевими пабліками. Правда, там досить скептично сприйняли повідомлення про серпневий сніг. “Може, це прилетів попіл із Московії?” – іронізують у коментарях.

Під Києвом несподівано випав “сніг”: все потрапило на фото

Від подальшої дискусії користувачів врятувала синоптик Наталка Діденко.

Вона прояснила ситуацію: “Цікаве фото. Але це не сніг, а град. Град – це також зливові опади, але тверді”.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що нещодавно Південні Карпати вперше за десятки років вкрив літній сніг – у мережі опублікували відео з засніженої вершини гори Ому. Висота гори Ому –  2505 метрів, вона знаходиться у гірському масиві Бучеджі, який є частиною Південних Карпат в Румунії.

Також нагадаємо, що в Українських Карпатах посеред літа раптово випав сніг – 10 липня на горі Піп Іван Чорногірський йшов сніг з дощем.

Додамо, що відомий синоптик Наталка Діденко спрогнозувала, що в Україні починається потепління, вже за кілька днів стовпчики термометрів піднімуться до позначки в 30 градусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...