Що заважає схудненню: названо головні причини

Нестача вітамінів, може стати причиною набору зайвої ваги та завадою для схуднення

Що заважає схудненню: названо головні причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нестача вітамінів, може стати причиною набору зайвої ваги, завадою схудненню, а першим симптомом даної проблеми є накопичення жирової тканини в області живота.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці з’ясували, що наявність зайвої ваги прямо залежить від нестачі вітаміну D. Поповнення його нестачі в організмі сприяло позбавленню зайвої ваги.
Лікарі Тегеранського університету медичних наук задіяли в експерименті жінок, яких поділили на дві групи. Одна група регулярно отримувала вітамін D, а інша отримувала плацебо. Через 12 тижнів, вчені виявили, що у тієї групи жінок яка регулярно отримувала вітамін D,  вага істотно знизилася. Саме дефіцитом цього вітаміну, вчені пояснюють сезонне набирання ваги, адже восени та зимою значно знижується виробництво цього вітаміну.

Зайва вага може з’являтися і у разі нестачі вітаміну В6, який відіграє важливу роль у обміні речовин, впливає на функціонування нервової системи, приймає участь у синтезі ферментів, білку, гемоглобіну, знижує рівень холестерину та ліпідів у крові.

У той же час, вітамін С спалює зайвий жир в організмі, зміцнює імунну систему, прискорює загоєння ран, покращує кровотворення, бере участь в синтезі колагену, регулює обмін речовин, виводить токсини.

Слід відзначити, що зниження метаболічних процесів, стрес, дисбактеріоз та малорухливий спосіб життя може спричинити набір зайвої ваги. Тож слід пильно слідкувати за своїм здоров’ям та вчасно попереджати причини набору зайвої ваги.

Нагадаємо, що дієтолог Катерина Кабашна дала незвичні поради, які допоможуть усім, хто хоче схуднути і зберегти свою ідеальну вагу. Для цього, за словами експерта, треба просто змінити ставлення до схуднення і так організувати режим харчування, щоб “обманути” апетит.

Додамо, дієта на овочах є дієвим способом схуднення до мінус 5 кілограмів за тиждень. Водночас вона несе багато небезпек для організму.

Джерело: Народна Правда