Старший син Джолі і Пітта вступив до вишу у Південній Кореї: подробиці

18-річний Меддокс вибрав факультет біохімії

Старший син Джолі і Пітта вступив до вишу у Південній Кореї: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Старший син 44-річної Анджеліни Джолі і 55-річного Бреда Пітта 18-річний Меддокс Джолі-Пітт незабаром покине Америку заради навчання в південнокорейському університеті Енсе на факультет біохімії.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання People.

Відомо, що старший син Джолі та Пітта вступив і до інших навчальних закладів, однак вибрав саме Енсе, оскільки вже давно цікавиться культурою Південної Кореї і вивчає мову цієї країни.

“Енджі розлучиться з Меддоксом вже в кінці серпня. Вона неймовірно пишається сином і буде дуже сумувати, проте прекрасно розуміє, що він вже дорослий. Меддокс також дуже близький зі своїми братами і сестрами, які будуть час від часу його відвідувати”, – повідомив інсайдер, не уточнивши, як до переїзду сина відноситься батько Меддокса Бред Пітт.

Тепер Меддокс буде жити в Сеулі, розташованому в десяти годинах льоту від Лос-Анджелеса, – місті, де він прожив більшу частину свого життя. При цьому Корея знаходиться в безпосередній близькості від Камбоджі – історичної батьківщини старшого сина Джолі і Пітта. Тому за роки навчання у Меддокса буде можливість ближче познайомитися з рідною країною.

Про плани Меддокса вчитися в Південній Кореї стало відомо вже давно. Ще в листопаді 2018 року під час офіційного візиту Анджеліни Джолі в Корею в якості посла ООН вони разом з сином відвідували кампуси університету Енсе і розмовляли з його викладачами. Тоді Енджі зізналася, що з натхненням спостерігає за вибором сина, і розповіла, що ніколи раніше ним так не пишалася.

Нагадаємо, голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі розповіла, чому вчить трьох своїх дочок – 14-річну Захару, 13-річну Шайло і 11-річну Вів’єн. За словами Джолі, сучасна жінка повинна бути сильною, розумною і енергійною.

До слова,   колишня няня дітей голівудських зірок Анджеліни Джолі і Бреда Пітта на умовах анонімності розповіла американським ЗМІ  про “порядки”, що панують в домі актриси –  діти кінозірки абсолютно «неконтрольовані», «дикі» і не визнають обмежень.

Джерело: Народна Правда