Цей продукт дозволить легко знизити тиск

Після вживання чорниці у пацієнтів стабільно знижується тиск

Цей продукт дозволить легко знизити тиск
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Науковці дійшли висновку, що сік чорниці корисний для гіпертоніків, адже він здатен істотно знизити артеріальний тиск.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Gerontology Series А.

Loading...

Співробітники Королівського коледжу Лондона провели експеримент, у ході якого, 40 добровольців регулярно вживали м’якоть і сік різних ягід, але переважно сік чорниці. Через дві години учасникам експерименту тонометром вимірювали артеріальний тиск.

Дослідження показало, що після вживання чорниці у пацієнтів стабільно знижується тиск. Сік чорниці позитивно впливає на кровоносну систему. Після 30 днів експерименту вдалося з’ясувати, що артеріальний тиск у добровольців знизився на п’ять одиниць за шкалою приладу. При цьому інші ягоди не показали позитивного результату.

Автори дослідження відзначають, що в чорниці містяться антоціани. Ці рослинні пігменти покращують функції клітин крові. Позитивний ефект спостерігається, як у нормалізації тиску, так і у згортанні крові.

Автори дослідження наголосили, що для досягнення максимального ефекту рекомендується щодня з’їдати 200 грамів чорниці.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що лікарі-дієтологи вже давно говорять про неймовірну користь квасолі для здоров’я. Цей рід бобових знижує тиск, підвищує гемоглобін, покращує роботу серцево-судинної і нервової систем, а також сприяє схудненню.

Нагадаємо також, квасоля очолює список продуктів, які безпосередньо впливають на довголіття. Крім того, щоб подовжити життя, необхідно вживати червону капусту, зелень, насіння льону, гриби,  ягоди, кукурудзу, горіхи та чай.

Крім того, американська кардіологічна асоціація повідомила про перегляд критеріїв визначення підвищеного тиску, що призвело до збільшення гіпертоніків.

Тим, хто  страждає від стрибків тиску,  лікарі  рекомендують вживати в їжу  цибулю і часник. Фітонциди, яких достатньо в  цих овочах,  допомагають очистити судини і знизити рівень холестерину, а, як відомо, це сприятиме і зниженню тиску.

Джерело: Народна Правда
загрузка...