Вчені назвали несподівану користь сексу

Секс є фактором здорової старості

Вчені назвали несподівану користь сексу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Американські вчені довели, що секс подовжує життя.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на журнал American Journal of Medicine, секс подовжує тривалість життя після інфаркту.

Активне сексуальне життя особливо корисне для тих, хто пережив інфаркт міокарда. Так, воно підвищує виживання після серцевого нападу.

У рамках наукової роботи вчені спостерігали за 1120 чоловіками та жінками, які пережили свій перший серцевий напад у 1992-му або в 1993-му році. Спостереження велося до 2015 року. За цей період 524 добровольці померли.

З’ясувалося, що серед тих учасників, які вижили й займалися сексом кілька разів на тиждень, ймовірність летального результату була нижчою майже на третину.

Люди, які раз на тиждень займалися сексом, мали на 12% менший ризик смерті. А у тих, хто зрідка вступав у сексуальні контакти, цей показник знижувався на 8%.

Вчені зазначають, що повернення до сексуального життя після перенесеного серцевого нападу вкрай важливе з погляду збільшення тривалості життя. У порівнянні з тими, хто відмовлявся від статевого життя через проблеми із серцем, очікувана тривалість життя у людей, які вели сексуальне життя, навпаки — значно підвищувалася.

Незважаючи на це, вчені наголошують: хоча регулярний секс і є фактором здорової старості, люди не повинні займатися сексом тільки для того, щоб жити довше. Висновок: якщо людина після пережитого інсульту займалася сексом частіше, ніж один раз на тиждень, виживаність підвищувалася на 27%.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американські вчені довели небезпечність сексу для чоловіків після 60 років. Інтимні стосунки у цьому віці шкодять серцю чоловіка, оскільки від цього зростає ризик розвитку різних захворювань.

Натомість, для жінок похилого віку, секс, навпаки, корисний. Інтимні стосунки позитивно впливають на їх серцево-судинну систему.

 

Джерело: Народна Правда