Збільшилася кількість постраждалих під час вибуху на військовому складі в Росії

Попередньою причиною інциденту на військовому складі біля Ачінська в Красноярському краї є людський фактор

Збільшилася кількість постраждалих під час вибуху на військовому складі в Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Кількість постраждалих від пожежі та вибухах боєприпасів на військовому складі біля Ачінська в Красноярському краї Росії збільшилася до 12 людей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про головні новини з місця подій повідомляє Тайга.Інфо.

Від вибухів на військовому складі біля Ачінська постраждали кілька військових, вони знаходилися на складі з боєприпасами в момент надзвичайної події. У Міноборони спростували інформацію про загибель однієї людини, яка з’явилася напередодні, 5 серпня.

Також відомо, що на території Ачінського району ввели режим надзвичайної ситуації. Через вибухи довелося евакуювати понад 3,5 тисяч жителів Ачінського району, їх прийняли в 40 пунктах тимчасового розміщення.

Вибухи на артскладах: з’явилося відео, як люди в паніці залишають російський місто

Збільшилася кількість постраждалих під час вибуху на військовому складі в Росії

Збільшилася кількість постраждалих під час вибуху на військовому складі в Росії

Адміністрація Ачінська обмежила в’їзд у місто до 14 годин (час місцевий) 6 серпня.

«Для забезпечення безпеки жителів Ачінська вранці 6 серпня буде тимчасово припинено рух маршрутних автобусів і трамваїв у зоні можливого ризику. Обмеження діятиме до особливого розпорядження, коли буде знята загроза безпеці», — цитує Telegram-канал “360” главу міста Ілая Ахметова.

Крім того, влада просить місцевих жителів не чіпати небезпечні предмети. Telegram-канал Baza зазначає, що в автомобіль мешканця села, який перебував у 5 кілометрах від місця вибуху, прилетів осколок снаряда.

Росспоживнагляд в свою чергу повідомляє, що фахівці перевірили якість повітря в Ачінському районі після вибуху боєприпасів. Чиновники запевняють, що перевищень гігієнічних нормативів за вмістом: оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, хлору, сірководню, зважених речовин, парів ртуті, пари свинцю в атмосферному повітрі не зареєстровано. А радіаційний гама-фон також відповідає нормі.

За словами заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова, попередньою причиною інциденту на військовому складі біля Ачінська в Красноярському краї є людський фактор.

Джерело: Народна Правда