Зеленський витратив 77 мільйонів за місяць роботи: цікаві дані

Натомість місяць роботи його попередника Порошенка в середньому коштував бюджету 65 млн гривень

Зеленський витратив 77 мільйонів за місяць роботи: цікаві дані
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський разом з працівниками своєї канцелярії у червні витратив рекордну суму з бюджету – 77,8 мільйонів гривень.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, дані Державної казначейської служби в Facebook блогер Mason Lemberg.

“77 796 201 грн – сума бюджетних коштів, витрачених на утримання пана Зеленського і його свити за червень 2019 року. 78 млн за 1 місяць. На тлі цього досить цікаво виглядає його пролетарсько-гоповський піар про “чуєш, продай авто і зроби дорогу” , “чуєш-то, а не літайте літаками, не доїть бюджет і робіть дороги”. А взагалі – так, епоха бідності закінчилася. Для них. Почалася епоха кіно”, – пише автор публікації.

Зеленський витратив 77 мільйонів за місяць роботи: цікаві дані

Для порівняння він навів витрати попередника Зеленського, п’ятого президента України Петра Порошенка. В середньому місяць його роботи коштував бюджету 65 млн гривень.

Згідно з офіційними даними казначейства, на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України та Адміністрації президента України з бюджету було витрачено з січня по травень 326,5 млн гривень, а з січня по червень – 404,3 млн гривень.

Зеленський витратив 77 мільйонів за місяць роботи: цікаві дані

Блогер також навів дані витрат на утримання президента найбагатшої країни Європи – Швейцарії, які складають 36 416 доларів на місяць. Тоді як Зеленський, президент найбіднішої країни Європи, витратив 3 111 848 доларів на місяць.

Зеленський витратив 77 мільйонів за місяць роботи: цікаві дані

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у червні, під час своєї передвиборчої кампанії, тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський обіцяв всіляко сприяти інтересам бізнесу і захищати їх від дій силовиків. Однак на ділі все виявилося не зовсім так, як обіцяв президент – відразу кілька великих компаній опинилися в епіцентрі скандалів, винесених у публічну площину саме Зеленським.

А тим часом лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков прокоментував поширену деякими українськими ЗМІ інформацію про те, що на президента України Володимира Зеленського нібито готується замах. Зокрема Разумков спростував думку про те, що Зеленський, нібито, має “слабку охорону”.

“Ви не переживайте. Вони працюють нормально. Просто вони ставляться з повагою не тільки до своєї роботи, але і до оточення. І я вважаю, це правильно”, – пояснив Разумков.

Джерело: Народна Правда