12 людей постраждало: поминальний обід обернувся на масове отруєння на Житомирщині

Серед постраждалих - двоє дітей

12 людей постраждало: поминальний обід обернувся на масове отруєння на Житомирщині
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Житомирщині у вівторок, 6 серпня, сталося масове отруєння  – в селі Зарубинці Андрушівського району госпіталізовано до  лікарні 12 людей  після поминального обіду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  повідомленні прес-служби ДСНС України.

“6 серпня до Андрушівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом харчове отруєння госпіталізували 12 осіб (з них 2 дитини). Всі вони вживали їжу на поминальному обіді в селі Зарубинці. Всього на поминках було 70 чоловік”, – уточнили в прес-службі.

За інформацією ДСНС, рятувальники  проводять в селі комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, 12 постраждалих досі перебувають у лікарні Луцька з діагнозом «гострий гастроентероколіт» після отруєння в місцевій піцерії.

Також  у Рівненській області сталося масове отруєння — з ознаками харчового отруєння до лікарні госпіталізовано 57 осіб, які святкували весілля в кафе «Гурман» у смт Мізоч. 14 з постраждалих — діти.

Раніше  в «Оздоровчо-спортивному таборі «Медик – 2» Державного університету медицини та фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (р. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Белрогод-Дністровського району Одеської області масово отруїлися діти.

Крім того, на Херсонщині під час відпочинку в пансіонаті “Буревісник” сталося масове отруєння дітей. В селі Лазурне (Херсонська область) в пансіонаті “Буревісник” отруїлися 14 дітей. Вони були госпіталізовані до Скадовської центральної лікарні. Як повідомляється, постраждалим дітям від 8 до 14 років. Всі вони були доставлені в інфекційне відділення Скадовської центральної лікарні 24 липня.

Джерело: Народна Правда