Дощі та 31 градус спеки: якою буде погода в Україні 8 серпня

У деяких областях зберігається надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Дощі та 31 градус спеки: якою буде погода в Україні 8 серпня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Український гідрометеорологічний центр озвучив прогноз погоди на 8 серпня, четвер. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на українців чекає спека з грозами.

Спека запанує практично повсюдно, найбільш холодними містами будуть: Київ, Луцьк, Рівне, Житомир, Львів, Івано-Франківськ, Полтава та Луганськ. У цих містах температура повітря в середньому коливатиметься в межах 26-27 градусів.

У південних містах, таких як Одеса, Миколаїв і Херсон очікується 26-31 градус. Спека прийде і в Вінницю, Кропивницький, Черкаси, Дніпро, Харків та Суми, де термометри можуть показати 30 градусів.

Дощі з грозами очікуються на заході, центрі та півночі країни.

Крім того, синоптики повідомляють про те, що 8 серпня в більшості північних (окрім Житомирської), Хмельницькій, Полтавській, Харківській, Черкаській, Вінницькій і Тернопільській областях надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Дощі та 31 градус спеки: якою буде погода в Україні 8 серпня

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла про те, що погоду на 8 серпня будуть формувати холодний атмосферний фронт циклону Xaver і антициклон Zella. Фронт обумовить в четвер короткочасні дощі у західних областях та місцями на півночі. А протистояння циклону і антициклону стане причиною сильного вітру.

За прогнозом, до 8 серпня від Українського гідрометеорологічного центру, в Україні буде спека, але дощі з грозами не покинуть територію нашої країни. Вже 8 серпня температура повітря буде 30-31 градус.

На курортах України в серпні вже не буде так спекотно, як у попередні два місяці літа, проте покупатися і позасмагати вдасться.

Джерело: Народна Правда