Ці прості продукти доможуть боротися з діабетом

Попередити та призупинити перебіг хвороби допоможуть 10 трав.

Ці прості продукти доможуть боротися з діабетом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В результаті досліджень було встановлено, що існує 10 трав, які допомагають засвоювати цукор людям, що страждають діабетом другого типу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Європейський журнал ендокринології.

Попередити та призупинити перебіг хвороби допоможуть: сверція, куркума, пажитник, кмін, гімнема лісова, гірка диня, пікроріза курроа, гудучі, азадірахта індійська, амла.

Сверція містить речовини, що допомагають виробляти інсулін, потрібний задля зменшення абсорбції і поліпшення метаболізму.
Куркума може зменшити рівень глюкози і поліпшити допуск інсуліну.
Пажитник містить волокна які покращують продукування інсуліну та здатний зменшити поглинання вуглеводів в травній системі.
Кмин відновлює нормальну фізіологічну функцію печінки, яка може створити резервуар макромолекул глюкози. Це сприяє зниженню рівню цукру в крові.
Гімнема лісова знижує тягу до вуглеводів.
Гірка диня допомагає відновити пошкоджені клітини підшлункової залози, зменшити абсорбцію глюкози і збільшити чутливість до інсуліну
Пікроріза курроа містить речовини, що є антиоксидантами, Вона відновлює захисні функції печінки.
Гудучі збільшує метаболізм глюкози на клітинному рівні.
Азадірахта індійська знижує цукор у крові.
Амла спряє реабілітації фізіолого-психологічної функції підшлункових клітин.

Нагадаємо, 21 століття – не найбільш екологічно чистий час. Відповідно, на тлі цього підвищується ступінь різних захворювань, найпопулярнішими з яких вважаються рак і діабет. Щоб максимально зменшити групи ризику хворих, варто звернути свою увагу на натуральні і доступні рослинні продукти.

Додамо, іспанські вчені дійшли висновку, що помірне споживання молока захищає від раку, діабету і проблем з серцем. Вони рекомендують вибирати нежирні молочні продукти і дотримуватися збалансованої дієти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...