Українець влучною карикатурою показав всю суть протестів у РФ

Карикатура показала, як російська влада боїться "гніву" росіян

Українець влучною карикатурою показав всю суть протестів у РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі продовжують активно обговорювати масові мітинги проти президента Росії Володимира Путіна, які пройшли в російській столиці 27 липня з вимогою допустити на вибори в Мосміськдуму незалежних кандидатів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, художник Андрій Петренко відреагував на них  карикатурою, яка показала всю суть протестів в Росії.

Його робота показує озброєного до зубів  співробітника російських  правоохоронних органів  – з кийком і зі щитом в руках, у голову якому кинули паперовий стакан з напоєм. При цьому автор карикатури іронічно показав силу удару, як і вплив масових протестів в Москві на російську владу –  удар від стаканчика був такої сили, що з голови поліцейського пішла кров.

Українець влучною карикатурою показав всю суть протестів у РФ

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 липня в Москві пройшла облава лідерів російської опозиції. Затримано 5 політиків. Крім того силовики провели обшуки в квартирах інших опозиціонерів.  Політики закликали до протесту проти реєстрації опозиційних кандидатів у депутати на виборах в Мосміськдуму.

Додамо, що протести в Росії, які почалися в середині липня через відмову зареєструвати незалежних кандидатів в депутати Московської міської думи, в суботу, 27 липня, вилилися в нову, безпрецедентну для Москви акцію, яка була жорстко придушена силовиками. Протягом дня було затримано більше 1380 осіб.

Також 3 серпня під час неузгодженої акції протесту біля будівлі “Известий” в російській столиці сталися масові затримання.

Джерело: Народна Правда